• 88680395

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت به دقت ملاحظه فرمایید .
ورود کاربران به وب ‏‌سایت در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت از سوی کاربر است .

قوانین عمومی :
کلیه اصول و رویه‏‌های سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات  سایت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است .

ارتباطات الکترونیکی :
هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی سایت استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد .
توجه داشته باشید که 09025772446 تنها شماره‌ای  است که فروشگاه اینترنتی سایت از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی سایت است. همچنین شماره ی 09025772446 با عنوان "خلاقیت ذهن آرام" در تلگرام برای ارتباط مستمر با مشتریان اختصاص دارد. 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی سایت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند .
فروشگاه اینترنتی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی محفوظ می‏‌دارد .

ثبت، پردازش و ارسال سفارش
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند .
فروشگاه اینترنتی به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت 9 صبح الی 16 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد .
برای کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت پیش فاکتور تهیه و ارسال میگردد. شرکت "خلاقیت ذهن آرام" همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در فروشگاه سایت، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند .
حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی محفوظ است . ضمنا فروش کالا فقط به صورت اینترنتی انجام میگیرد و مراجعه به  شرکت تنها با هماهنگی قبلی امکان پذیر است.

ارسال محصولات

زمان ارسال محصولات در اولین روز کاری زمان سفارش صورت میگیرد. هزینه ارسال به عهده مشتری است. ارسال در تهران و شهرستانهای دارای نمایندگی توسط پیک و در سای نقاط ایران با پست سفارشی انجام میگردد.

اطمینان

برای فراهم کردن امنیت کامل شما، ما هیچ نوع اطلاعاتی که مربوط به حساب بانکی یا شماره کارت شما باشند را ذخیره نمی‌کنیم. سیستم پرداخت توسط وب سایت بانک انجام می‌شود و ایجاد ارتباط با این سایت به شیوه امن می‌باشد  (SSL)

رفع مسئولیت

این سایت و کلیه محتوای آن شامل متن، تصویر، علائم و نشانه‌های تجاری، گرافیک، صدا، فیلم، نرم‌افزار، سورس کد و غیره بوده که تمامی حقوق مادی و معنوی آنها متعلق به  شرکت خلاقیت ذهن آرام  و یا مالکین آنها می‌باشد. هرگونه استفاده تجاری از این محتوا بدون کسب اجازه مکتوب  شرکت خلاقیت ذهن آرام و یا سایر مالکین ممنوع بوده و تحت تعقیب قانونی قرار خواهد گرفت .